Elektrikli Zincirli Vinçler

Elektrikli zincirli vinç, garantili kalite özelliğine sahip kaldırma ünitesi olarak Uluslararası pazarda ihtiyaçlara tamamen net olarak cevap vererek, istenilen birçok alanda kullanım seçeneği sunarak kullanım ömrü olarak uzun ömürlü güvenilirlik garantisi sağlayarak yapılan yatırıma olumlu şekilde cevap verebilmektedir.

Elektrikli zincirli vinç, genellikle kaldırılması bu vinçler için uygun olan yükleri taşıma ve yükleme işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmek için kullanılmaktadır. Kaldırma işlemi bir kiriş üzerinde çalışmakta olan elektrikli ya da manuel bir taşıyıcı ile birleşerek, kaldırılan yükün daha stabil bir şekilde kaldırılması ve yatay hareketin rahat bir şekilde oluşmasına imkan tanır.

Elektrikli zincirli vinç, tavana asılarak montaj işlemi gerçekleştikten sonra monoraylar ile birlikle donatılabilmekte veya kollu vinç, köprülü vinç gibi diğer çeşit vinçlerle birleştirilerek kaldırma ünitesi olarak farklı şekillerde kullanılabilir. Tavana veya zemine sabitlenmiş olan elektrikli zincirli vinç çeşitli şekillerde kaldırma ünitesi olarak kullanılarak ya da sabit pozisyonlar yüklenerek de kullanılabilir.

Nora Lift Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları, kurulduğundan bugüne kadar sürekli olarak AR-GE ekibi tarafından yapılan çalışmalar ile yenilikler üreterek piyasada kaldırma ve taşıma ekipmanları konusunda tercih edilen tek firma olmak yolunda her zaman gelişime açık bir şekilde çalışmalar yürütmekteyiz.

Nora Lift Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları, müşteri konusunda ilk gün nasıl bir duruş sergilemiş ise bugünde müşterilerini ilk günkü gibi karşılayarak gerekli olan tüm memnuniyeti sağlamak adına çalışmaktadır. Günün en son teknoloji ile paralel bir şekilde ilerleme kaydeden firmamız bu alanda çalışmalarını sürekli bir şekilde devam ettirerek her zaman müşterilerini yeniliklerle tanıştıracaktır.

Nora Lift Vinç Sistemleri ve Kaldırma Ekipmanları, kalite ve güvence konusunda Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak şartnamelerde yer alan bütün normları dikkate alarak ürünlerinde hizmet sağlamaktadır.